Pielęgnacja ciała

Viola Studio, Wioletta Gęsicka, Salon kosmetyczny, Gabinet kosmetyczny, Włocławek

Zabiegi V6plus – modelowanie, lifting oraz wyszczuplanie sylwetki

Cztery nowoczesne technologie w jednym urządzeniu:
- promieniowanie IR biostymulujące
- fale radiowe (RF)
- endermologia (masaż ssąco-próżniowy)
- mechaniczny masaż rolkami

Działanie zabiegu:
Podczerwień powoduje podgrzanie skóry, dzięki czemu energia fal radiowych wnika głębiej do tkanek. Włókna kolagenowe wzmacniają się, obkurczają i pogrubiają, co skutkuje wzrostem elastyczności i ujędrnieniem skóry. Endermologia zwiększa przepływ krwi i limfy za pomocą podciśnienia, co prowadzi do rozbicia tkanki tłuszczowej, której nierównomierne rozmieszczenie jest przyczyną powstawania cellulitu.

Masaż ciała rolkami nie tylko mechanicznie rozbija złogi komórek tłuszczowych, ale także pobudza krążenie krwi i układ limfatyczny. Promieniowanie podczerwone rozgrzewając tkanki pobudza ich metabolizm, dzięki czemu organizm spala również kalorie!

Technologia dzięki której podciśnienie zasysa fałdy skórne powoduje, że fale radiowe penetrują do określonego fałdu skórnego wyraźnie poprawiając skuteczność i bezpieczeństwo nawet w przypadku zabiegów w okolicach górnej powieki.

Promieniowanie biostymulujące zwiększa przepuszczalność skóry poprzez jej nagrzanie, a energia RF głęboko przenika do tkanki łącznej (nawet do 15 mm). Bipolarny RF rozbija wiązania trójglicerydowe, umożliwiając tym samym równomierne rozłożenie tkanki tłuszczowej i pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu. Toksyny, które są uwalniane z adipocytów podczas działania fali radiowej są szybko odprowadzane do dużych zbiorników limfy, co prowadzi do oczyszczenia organizmu.

Na skutek zabiegu obwód tkanki tłuszczowej zostaje zmniejszony (nawet o 65%). Następuje poprawa jędrności skóry (50-75%). Wiele klinicznych przypadków potwierdza natychmiastowy efekt po ukończeniu serii zabiegów.

Wskazania do zabiegu:
- cienie i zmarszczki wokół oczu, opadające powieki
- utrata jędrności skóry twarzy i ciała
- cellulit, rozstępy
- nadwaga i otyłość
- bóle mięśniowe i stawowe
- zastoje limfatyczne (obrzęk kończyn dolnych)

Przeciwwskazania do zabiegu:
- metalowe implanty, rozrusznik serca
- choroby skóry lub przebyte choroby nowotworowe (ewentualnie 5 lat od wyleczenia)
- choroby serca
- cukrzyca
- ciąża i laktacja
- menstruacja
- infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze
- skłonność do żylaków i kruchość naczyń na obszarach objętych zabiegiem
- niewydolność wątroby lub nerek
- epilepsja

Często zadawane pytania

Jak długo trzeba czekać na efekty?
Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu – to m. in. wygładzenie, nawilżenie, ujędrnienie skóry. Pełny rezultat zostaje zazwyczaj osiągnięty po upływie 1-2 miesięcy. Następuje wówczas produkcja włókien kolagenowych oraz rozbicie adipocytów (komórek tłuszczowych).

Jak pacjent będzie się czuł po zabiegu?
Efektem zabiegu może być zwiększone wydzielanie moczu, spowodowane pobudzeniem i detoksykacją metabolizmu.

Jak wygląda skóra po zabiegu?
Skóra może być lekko zaczerwieniona, co jest efektem podgrzania tkanek. Rumień znika w ciągu 30-60 minut po zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu na twarz można nałożyć makijaż.

Jakie są zalecenia przed zabiegiem?
Lepsze efekty obserwuje się na skórze dobrze nawilżonej, ponieważ włókna kolagenowe suchej skóry są mało elastyczne

Jakie są zalecenia po zabiegu?
Przede wszystkim należy unikać działania promieni słonecznych i zaaplikować filtr UV. Dla osiągnięcia lepszych efektów zalecane jest ograniczenie spożywania tłuszczów i węglowodanów, odpowiednie nawadnianie organizmu oraz wzmożona aktywność fizyczna.

Body Health – modelowanie, lifting oraz wyszczuplanie sylwetki

Body Health to nieinwazyjny zabieg estetyczny na ciało o działaniu wyszczuplającym, ujędrniającym, antycellulitowym oraz opóźniającym starzenie się skóry. Jest to metoda terapii próżniowej, która pobudza tkanki skóry i stymuluje mikrokrążenie, ułatwia usuwanie toksyn i nadmiar tłuszczu. Modeluje kształt ciała i zmniejsza jego objętość poprzez przyspieszenie rozpadu tłuszczu w najgłębszych warstwach skóry.Galeria

Gabinet kosmetyczny we Włocławku Gabinet kosmetyczny Kaliska Włocławek Gabinet kosmetyczny Osiedle Południe Włocławek Gabinet kosmetyczny Gdańsk Gabinet kosmetyczny w Gdańsku na Przymorzu Gabinet kosmetyczny Cztery Oceany Gdańsk Przymorze

Facebook


Kontakt

Gabinet kosmetyczny Gdańsk

Adres:ul. Obrońców Wybrzeża 9 lokal 7
Telefon:664 561 985

Gabinet kosmetyczny Włocławek

Adres: Włocławek, ul. Kaliska 78
Telefon:506 155 615

E-mail: kontakt@gabinet-violastudio.pl